• +420 702 006 900 Prodej certifikovaných trezorů

Trezory rozdělené podle typu

Nábytkové trezory

Nábytkové trezory jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v různých velikostech a bezpečnostních třídách.
672 trezorů | již od 2 861 Kč Zobrazit trezory

Oboustranné trezory

Oboustranné trezory jsou speciální trezory k zabudování do stěny budovy umožňující kontrolovanou předávku cenností nezávisle na otevírací době.
18 trezorů | již od 39 270 Kč Zobrazit trezory

Trezory na data

Trezory na data jsou určené především pro ochranu optických a datových nosičů. Mají certifikaci odolnosti vůči ohni právě pro datové nosiče oproti standardním certifikacím proti ohni na papír, které se nacházejí u ohnivzdorných trezorů.
21 trezorů | již od 38 472 Kč Zobrazit trezory

Trezory do zdi

Trezory do zdi jsou jedny z nejprodávanějších druhů trezorů a jsou určené pro zabudování do stěny zdi. Bezpečnost těchto trezorů je primárně ve dveřích, které jsou vždy nejodolnější částí těchto trezorů.
35 trezorů | již od 3 790 Kč Zobrazit trezory

Trezory na klíče

Trezory na klíče jsou určené k bezpečné správě klíčů ve Vašem hotelu či společnosti. Tyto trezory mají speciální úložiště na klíče - šuplíky, háčky, atd.
76 trezorů | již od 8 800 Kč Zobrazit trezory

Podlahové trezory

Trezory do podlahy jsou určené pro zabudování do právě do podlahy. Tyto trezory nejsou tak časté jako trezory do zdi nicméně jejich bezpečnost je o chloupek vyšší zejména z důvodu právě netypičnosti - zloději neočekávají trezory v podlaze, montáž je však komplikovanější. Bezpečnost těchto trezorů je primárně ve dveřích, které jsou vždy nejodolnější částí těchto trezorů.
3 trezorů | již od 6 722 Kč Zobrazit trezory

Archivační skříně

Archivační skříně jsou méně bezpečnou a levnější formou velkých nábytkových trezorů. Skříně oproti trezorům nejsou v minimálně nulté či vyšší bezpečností třídě, ale pouze v třídě S1 či S2 tj. plechové skříně. Přesto jsou tyto skříně velice žádané právě do kanceláří, úřadů apod. právě kvůli jejich ceně.
10 trezorů | již od 18 143 Kč Zobrazit trezory

Zbraňové trezory

Nedovolte, aby se zbraně dostaly do nepovolaných rukou. Věděli jste, že zbraně je nutné mít dle zákona uschované před zneužitím nepovolanou osobou? Vyberte si z naší nabídky tu nejvhodnější skříň nebo trezor na krátké či dlouhé zbraně. V naší nabídce najdete skříně a trezory na zbraně, které jsou vyrobeny a certifikovány ve shodě s požadavky Nařízení vlády č. 503/2005 Sb. dle ČSN-EN 1143–1 2009.
99 trezorů | již od 7 910 Kč Zobrazit trezory

Vhozové trezory

Trezory vhozové slouží k bezpečnějšímu uchovávání hotovosti. Depozitní trezory jsou vhodné pro velkoobchody, podniky s větším obratem hotovosti a obsahují přijímací jednotku na hotovost.
37 trezorů | již od 11 302 Kč Zobrazit trezory

Trezorové dveře

Trezorové dveře se vyrábějí pro trezorové místnosti, které si lidé vytvářejí pro uložení větších cenností nebo například dlouhých zbraní. Trezorová místnost samotná musí splňovat zákonné požadavky a mělo by se počítat již při výstavbě s přípravou pro trezorové dveře.
8 trezorů | již od 48 648 Kč Zobrazit trezory

Benefity

Pro všechny zákazníky
 

+420 702 006 900

zákaznická podpora